LKS Start Mszana - strona oficjalna

REMIS NA WYJEŹDZIE . ROZGRYWKI ROZPOCZĘŁY ORLIKI.

• autor: Claudia017, 2017-09-05 21:40

Na bardzo specyficznej murawie-sztucznej trawie, przypadło zagrać w 5 kolejce ligi drużynie Startu. Dodatkowym utrudnieniem w niedzielnym meczu był okrojony skład lidera ( z różnych powodów ), no i  oczywiście sam przeciwnik-bardzo dobra drużyna z Dębieńska ,która zajmowała 3 miejsce w tabeli i posiada naprawdę niezłych zawodników w swoim składzie. Drużyna Startu pokazała  charakter i dzięki zaangażowaniu do tej pory mniej grających w rozgrywkach zawodników najpierw po golu Marka Bargiela w pierwszej połowie,a później po ambitnej grze i pomimo straty kontuzjowanego stopera Pawła Goduli oraz  bramki, wytrzymała okres przewagi gospodarzy i utrzymała remis 1:1 do końca meczu. Dzięki temu drużyna Janusza Muszyńskiego dalej zajmuje 1 miejsce w B Klasie i zaprasza na kolejny bój w niedzielę 10.09.2017 o godz. 16.00 na boisko w Mszanie. Przeciwnikiem Startu będzie Orzeł Palowice.

W po rozwinięciu relacja z 1 meczu Orlików w tym sezonie...

We wtorek 05.09.2017 o godz.17.00 rozpoczął się pierwszy mecz w tym sezonie naszych Orlików z rocznika 2007 i 2008. Do Mszany zawitała drużyna z Radziejowa. I nie wynik tu ważny , a wspaniała atmosfera, dobra gra obu zespołów,duże zaangażowanie młodych piłkarzy,głośny i kulturalny doping rodziców i emocje do końca meczu. Mszana nieznacznie wygrała 6:5, ale najważniejsze,że zawodnicy obu drużyn dalej mają chęci do trenowania i doskonalenia swoich piłkarskich umiejętności. Zawodnicy Startu wystąpili w składzie:Pośpiech Łukasz,Grzybek Artur,Kroczek Bartosz,kapitan Bohm Łukasz,Lasok Paweł,Brudny Artur, Gonsior Paweł,Czarnota Patryk,Sylwesiuk Kamil,Grzegoszczyk Rafał,Grzonka Tymoteusz i Maziarz Kacper. Zapraszamy na kolejne emocje z udziałem Orlików prawdopodobnie  juz w sobotę do Rownia na godz 13.30.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KS SzczerbiceLKS Start Mszana
KS Szczerbice 4:0 LKS Start Mszana
2019-05-05, 17:00:00

oceny zawodników »