LKS Start Mszana - strona oficjalna

• autor: Claudia017, 2015-06-22 14:06

INAUGURACYJNY MECZ OLDBOJÓW
OLDBOJE GMINY MSZANA - OLDBOJE PSZCZYNA 3:5
Bramki: Roman Marcol, Janusz Muszyński, Mirosław Szymanek.

Więcej informacji w rozwinięciu, zapraszam do przeglądania obszernej fotogalerii.

Galeria zdjęć

oldboje-mszana-6176618.jpg oldboje-mszana-6176619.jpg oldboje-mszana-6176620.jpg

W niedzielne przedpołudnie, 21 czerwca 2015, na boisku w Połomi odbył się inauguracyjny mecz gminnych oldbojów. Zespół naszej gminy podejmował rywala z Pszczyny. W rozgrywkach brali udział zawodnicy powyżej 35 roku życia. W szeregach naszej drużyny występowali: Wacław Dzierżęga, Grzegorz Henkel, Roman Marcol,  Mirosław Szymanek, Mariusz Marek, Ryszard Szymański, Janusz Tatarczyk, Lucjan Tatarczyk, Janusz Muszyński, Lucjan Marek, Dariusz Husacz, Arkadiusz Ledwoń. Mecz został rozegrany w wymiarze czasowym 2x 35 minut, a zmiany zawodników były lotne. Zespół z Mszany obdarował przeciwników gadżetami promocyjnymi gminę. Drużyna przyjezdnych również przygotowała proporczyk klubowy wraz z upominkiem. Nadzór nad zawodami sprawował sędzia, pan Robert Stanasiuk. Dla Oldbojów z Mszany był to pierwszy mecz towarzyszki. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem przyjezdnych 5:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Roman Marcol, Mirosław Szymanek, Janusz Muszyński. Mimo poniesionej porażki Mszańscy Oldboje zasłużyli na podziw i uznanie, gdyż wspólne treningi rozpoczęli dopiero przed dwoma miesiącami. Po zmaganiach na murawie na obie drużyny czekał poczęstunek i podziękowania w formie dyplomów. Organizatorem spotkania był Gminny Ośrodek Sportu w Mszanie. Dyrektor Henryk Nieszporek pragnie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy swoim zaangażowaniem materialnym i rzeczowym wsparli inauguracyjny mecz Gminnych Oldbojów. W szczególności Zakładowi Przetwórstwa Mięsnego „Tomaszny „ w Wodzisławiu Śląskim, państwu Małgorzacie i Tadeuszowi Skupień z Połomi „Dom Przyjęć Okolicznościowych nad Piekarnią oraz Panu Andrzejowi Brudziński Sklep AB i J Grosik z Połomi.

Skład Gości: Mateusz Marek, Szweda Krzysztof, Worona Paweł, Mąka Rafał, Kędzior Adrian, Kędzior Aleksander, Malik Mirosław, Wieczorek Przemysław, Folek Rafał, Wieczorek Tomasz, Kantor Andrzej.

Bramki zdobyli: 2. Worona Paweł, 2. Folek Rafał, Wieczorek Przemysław.

autor: ~a klasa 2015-06-28 14:25:25

avatar jakieś wzmocnienia?

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KS SzczerbiceLKS Start Mszana
KS Szczerbice 4:0 LKS Start Mszana
2019-05-05, 17:00:00

oceny zawodników »